AcaTalk
Welcome to Acatalk. Enjoy your stay here. Please be as you would like to be treated. That is the way we are here. We invite anyone willing to spread his knowledge and love and questions on music reproduction.
AcaTalk
Welcome to Acatalk. Enjoy your stay here. Please be as you would like to be treated. That is the way we are here. We invite anyone willing to spread his knowledge and love and questions on music reproduction.
AcaTalk
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
AcaTalk

The True essence of any audio system is only one thing. To enjoy the gift given to us by entertaining ourselves with music. Our search is to find the best in that area.
 
ΦόρουμLatest imagesΕγγραφήΣύνδεση

 

 XAIRETW SAS...

Πήγαινε κάτω 
+9
Guybrush
anax
ceram
ΜΙΧΑΗΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ orpheus
Trouble
AlexD
mikekan
andreasecon
sudoku
13 απαντήσεις
Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
sudoku

sudoku


Posts : 14
Join date : 22/06/2009
Age : 40
Location : Antiqua

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 22, 2009 7:50 pm

Xairetw sas oloys...

An einai na ftiaksoume kati neo horis kollimata sto parelthon...mesa...

Prosopika pistevo pos h lexi A.C.A den prepei na yparxei poythena...

Den thelei poly o tews na mas katigorisei gia klopi tou logotypou...

Kai akoma na grafoume sta ELLHNIKA i esto Greeklish...eipame na xekolisoume apo tis palies kakes synithies...

Kali arxi...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasecon
Admin
andreasecon


Posts : 64
Join date : 20/06/2009
Age : 60
Location : Μαρούσι

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 22, 2009 7:57 pm

Καλώς ήρθες Μάνο, σαφώς μακριά από τα κολλήματα του παρελθόντος... Προσπαθούμε όλοι για μια νέα αρχή

Οσο για τα Αγγλικά ας έχει χάρη ο Τόνυ που γραφει αγγλικά (λόγω μη πολύ καλής χρήσης των Ελληνικών) οπότε μετά ξεχνιόμαστε και απαντάμε και μεις Αγγλικά Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikekan
Moderator
Moderator
mikekan


Posts : 84
Join date : 22/06/2009
Age : 43
Location : My Mind...

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 22, 2009 8:14 pm

Καλώς ήρθες φιλάρα, καιρός να φτιάξουμε ένα club που ΟΛΟΙ θα είμαστε μία μεγάλη παρέα, μακριά από κολλήματα και συμπλέγματα!

Το θέμα των ελληνικών μου το έθιξε και ο κύριος Θέμης! Ας έχουμε στη τελική μόνο μία ξενόγλωσση κατηγορία! Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sudoku

sudoku


Posts : 14
Join date : 22/06/2009
Age : 40
Location : Antiqua

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 22, 2009 8:21 pm

Geia sou re Andreas...Xairetw kai ton filo Tony...

Kai ton Mike poy mas thn ekane proxtes...

As to elpisoyme na pane ola kala...



(By the way vrika to track pou soy elega sto spiti sou...

Chris Jones: "long after you' er gone"...Stockfish...

Apisteyto mbasso, foveri mousiki...an den to vreis pe mou na soy steilo ta links...eeee...ennow to site gia na to agoraseis)...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasecon
Admin
andreasecon


Posts : 64
Join date : 20/06/2009
Age : 60
Location : Μαρούσι

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 22, 2009 8:25 pm

οπωσδήποτε Μανο αφού ξέρεις ότι όλα τα αγοράζω από το internet,,,
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikekan
Moderator
Moderator
mikekan


Posts : 84
Join date : 22/06/2009
Age : 43
Location : My Mind...

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 22, 2009 8:27 pm

andreasecon έγραψε:
οπωσδήποτε Μανο αφού ξέρεις ότι όλα τα αγοράζω από το internet,,,


Όπως όλοι μας άλλωστε... Razz
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sudoku

sudoku


Posts : 14
Join date : 22/06/2009
Age : 40
Location : Antiqua

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 22, 2009 8:47 pm

mikekan έγραψε:
andreasecon έγραψε:
οπωσδήποτε Μανο αφού ξέρεις ότι όλα τα αγοράζω από το internet,,,


Όπως όλοι μας άλλωστε... Razz

καλώς...θα σας στείλω το link του site για να κάνετε...power buy...

Αν και πρέπει να το έχετε κατεβάσει...συγνώμη...αγοράσει ήδη...

B&W: BOWERS & WILKINS/VERY AUDIOPHILE NEW RECORDINGS ψάξτε το εκεί που ξέρετε...από κει που ψωνίζετε ντε...

ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΟ CD...Απίθανες ηλεκτρακουστικές κιθάρες, φωνητικά, στερεοφωνία, όλα αναφοράς...

Στο track10...ετοιμαστείτε να ακούσετε τι εστί βαθύ και κοντρολαρισμένο μπάσσο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlexD
Admin
AlexD


Posts : 84
Join date : 20/06/2009
Location : Athens

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 22, 2009 8:53 pm

Καλησπέρα Μάνο και απο μένα
Ήμουν έτοιμος να δημιουργήσω αντίστοιχο θέμα με αυτό που έφτιαξες.Πιστεύω οτι (αν εξαιρέσουμε ορισμένα περιστατικά "βίας") ο σύλλογος ήταν αρκετά καλά στημένος.Σε κάθε meeting υπήρχαν πάντα φωτοτυπίες ετσέτερα ετσέτερα.Νομίζω οτι το νέο ΔΣ θα πρέπει να κοιτάξει τα εξής.
1)Εξουσία που θα ρυθμίζει τα θέματα του συλλόγου σε πολλά άτομα και όχι σε ένα.
2)Αποφάσεις που αφορούν το φόρουμ επίσης.Θα πρέπει να υπάρχει έγκριση όλων των admins-moderators-ότι στο διάολο υπάρχει- ετσι ώστε να κλείσει ένας λογαριασμός.
3)Να βρεθεί κάπως το αρχείο του συλλόγου-φωτογραφίες κ.τ.λ.- ετσι ώστε να σηκωθούν σιγά σιγά στον αέρα.
4)Επαναφορά όλων των παλαιών λογαριασμών σαν να μήν συνέβη τίποτα βλ.Μιχάλης,Μάνος.
5)Ο Χρήστος έχει κάνει τεράστιες θυσίες για το λογότυπο και το σύνολο του ACA.Θα πρέπει να υπάρξει στο φόρουμ απλά όπως όλοι μας δέν θα έχει την απόλυτη κυριαρχία.
6)(κενό)συμπληρώστε εσείς.
7)Μιχάλη σου είχα στείλει για θάλασσα αλλα δέν σε είδα ορεξάτο. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikekan
Moderator
Moderator
mikekan


Posts : 84
Join date : 22/06/2009
Age : 43
Location : My Mind...

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 22, 2009 8:54 pm

Όντως κομματάρα Μάνο, το ακούω τώρα... Basketball
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikekan
Moderator
Moderator
mikekan


Posts : 84
Join date : 22/06/2009
Age : 43
Location : My Mind...

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 22, 2009 8:56 pm

AlexD έγραψε:
7)Μιχάλη σου είχα στείλει για θάλασσα αλλα δέν σε είδα ορεξάτο. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Τι να κάνω ρε φιλαράκι, αφού ήμασταν παρέα και όλοι ήθελαν να πάνε Πόρτο Γερμενό! Neutral

Άμα είναι πάμε αυτό το ΣΚ... Cool
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikekan
Moderator
Moderator
mikekan


Posts : 84
Join date : 22/06/2009
Age : 43
Location : My Mind...

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 22, 2009 8:58 pm

AlexD έγραψε:
Καλησπέρα Μάνο και απο μένα
Ήμουν έτοιμος να δημιουργήσω αντίστοιχο θέμα με αυτό που έφτιαξες.Πιστεύω οτι (αν εξαιρέσουμε ορισμένα περιστατικά "βίας") ο σύλλογος ήταν αρκετά καλά στημένος.Σε κάθε meeting υπήρχαν πάντα φωτοτυπίες ετσέτερα ετσέτερα.Νομίζω οτι το νέο ΔΣ θα πρέπει να κοιτάξει τα εξής.
1)Εξουσία που θα ρυθμίζει τα θέματα του συλλόγου σε πολλά άτομα και όχι σε ένα.
2)Αποφάσεις που αφορούν το φόρουμ επίσης.Θα πρέπει να υπάρχει έγκριση όλων των admins-moderators-ότι στο διάολο υπάρχει- ετσι ώστε να κλείσει ένας λογαριασμός.
3)Να βρεθεί κάπως το αρχείο του συλλόγου-φωτογραφίες κ.τ.λ.- ετσι ώστε να σηκωθούν σιγά σιγά στον αέρα.
4)Επαναφορά όλων των παλαιών λογαριασμών σαν να μήν συνέβη τίποτα βλ.Μιχάλης,Μάνος.
5)Ο Χρήστος έχει κάνει τεράστιες θυσίες για το λογότυπο και το σύνολο του ACA.Θα πρέπει να υπάρξει στο φόρουμ απλά όπως όλοι μας δέν θα έχει την απόλυτη κυριαρχία.
6)(κενό)συμπληρώστε εσείς.
7)Μιχάλη σου είχα στείλει για θάλασσα αλλα δέν σε είδα ορεξάτο. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

Ο Χρήστος είχε πολλά καλά, αλλά και κάτι κολλήματα άστα να πάνε ρε αδερφάκι μου, εγώ προσωπικά ακόμα και τώρα δεν έχω κανένα πρόβλημα μαζί του, θεωρώ ότι άμα τον δω θα είμαστε σαν να μην έχει συμβεί τίποτα. ΑΛΛΑ ποτέ δεν μπορούσα να καταλάβω τι πάθαινε όταν πληκτρολογούσε, όπως επίσης και μερικά κολληματά του. Αλλά κανείς δεν είναι τέλειος!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Trouble
Admin
Trouble


Posts : 273
Join date : 19/06/2009
Age : 58
Location : Greece

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 22, 2009 9:41 pm

Ola pou lete einai swsta....arkei na kanoume kati kai na min leme kai meta.....


Afto egw prosopika fovamai.....

Dioti egw egrafa gia xronia kai kaneis then edine simasia.....afto then to kanw pali, ean einai kati na gini na gini apo pano apo 4 atoma, alliws, then tha gini. Believe me...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://acatalk.forumgreek.com
AlexD
Admin
AlexD


Posts : 84
Join date : 20/06/2009
Location : Athens

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 22, 2009 9:59 pm

Ο protos και κάποιοι άλλοι που κατα καιρούς γυρνούσαν το forum που είναι??

Μιχάλη αν είναι κανονίζουμε...αλλα εμένα μου αρέσει το νταβαντούρι. Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasecon
Admin
andreasecon


Posts : 64
Join date : 20/06/2009
Age : 60
Location : Μαρούσι

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 22, 2009 11:17 pm

Καλά το λόγια και τα όμορφα emails σαν αυτό που έστειλε πριν από λίγο ο Χρήστος αλλά για να μην ξεχνιόμαστε (οπως λέει και ο Τόνυ) όλα αυτά τα όμορφα λόγια πρέπει να γίνονται και πράξη, τι να τα κάνω τα μεγάλα λόγια από εναν άνθρωπο που όταν εξαγγέλθηκαν εκλογές στο ACA το πρώτο πράγμα που έκανε ήταν να κατεβάσει το site και να φωνάζει παντού και σε όλα τα μέλη που του μίλησαν ότι το site είναι ιδιοκτησία του και να τηλεφωνήσουν στο δικηγόρο του!!!! Twisted Evil

Ας κάνει λοιπόν τα λόγια πράξη και ας ανεβάσει το site ξανά .
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlexD
Admin
AlexD


Posts : 84
Join date : 20/06/2009
Location : Athens

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΤρι Ιουν 23, 2009 12:39 am

andreasecon έγραψε:

Ας κάνει λοιπόν τα λόγια πράξη και ας ανεβάσει το site ξανά .
Και εγώ πιστεύω οτι τα λόγια πρέπει να γίνουν πράξεις ετσι ώστε...
Απο την άλλη κάτι που δέν επιθυμώ θα ήταν να διασπαστεί ο σύλλογος κ.τ.λ.Το ζήτημα δέν είναι να ελεγχθεί ο χαραχτήρας του καθένα.Το ζήτημα είναι να μήν υπάρχει συσσώρευση εξουσίας.Το έχω πεί.Εμένα δέν με ενόχλησε το "όσοι δέν εχουν πικάπ να πεθάνουν","έχεις πάει στο μέγαρο","έχεις ακούσει",φωτογραφίες μελών και τα της Μακρονήσου.Ο καθένας μπορεί να λέει ελεύθερα την αποψή του.Δέν γίνεται όμως αυτή η άποψη να κρίνει την παρουσία μίας αντίθετης στο χώρο αυτό.Τα έχουμε ξανα-αναφέρει αυτά.Επίσης δέν επιτρέπεται να προσβάλλουμε άλλα μέλη για τις επιλογές τους ή για τις σπουδές τους ή για τις γνώσεις τους στον ήχο.

Αν διορθωθούν αυτά τότε δέν έχω πρόβλημα να συνεχίσει το παλαιό site με ομάδα admins.Αλλιώς ας αφεθεί στο παρελθόν...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sudoku

sudoku


Posts : 14
Join date : 22/06/2009
Age : 40
Location : Antiqua

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΤρι Ιουν 23, 2009 10:41 pm

Παιδιά, υπάρχουν κάποιες στιγμές στη ζωή που πρέπει να πετάμε στον καιάδα τις αρρωστημένες καταστάσεις, να κοιτάζουμε την πραγματικότητα κατάματα, να αναθεωρούμε τα πράγματα και να ξεκινάμε από την αρχή...

Θα είναι ΕΓΚΛΗΜΑ αν επιστρέψετε στο παλιό γνωστό αρρωστημένο καθεστώς του ACA και του προέδρου του...

Αν γίνει έτσι εμένα ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΤΕ...

Δεν έχω την υπομονή να δεχθώ παρόμοιες καταστάσεις με τον @#$%^&* στο κεφάλι μου να ξαναρχίσει πάλι...

- Να με απειλεί πως θα με καθαιρέσει από moderator αν ξαναγράψω σε άλλο site...

- Να μου τηλεφωνεί συνεχώς και να μου μιλάει σε απαράδεκτο ύφος κατηγορώντας ανθρώπους επειδή 'πουλάνε τηλεοράσεις' και 'είναι αλήτες' και μετά να τους επισκέπτεται ο ίδιος στα σπίτια τους...

- Να με έχει σαν διακοσμητικό moderator, και να μη ρωτά ποτέ την γνώμη μου για το αν θα κλείσει λογαριασμούς, θα μπανάρει άτομα, θα σβήσει posts...

- Να ΜΗΝ ΣΕΒΕΤΑΙ το δικαίωμα για ανωνυμία των forums και να αραδιάζει τα ονόματα αυτών που ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ στη φόρα ενώ να κρατά στην ανωνυμία τα 'κολλητάρια' που του πάνε με τα νερά του...

- Να μας παραμυθιάζει με πρωτόκολα, νομικούς συμβούλους και άλλες παπαριές και χαζομαλακίες στα meetings και να μην μας αφήνει να ακούσουμε μουσική...

- Να μην σέβεται τους ιδιοκτήτες των meetings και να φωνάζει ΣΑΝ ΓΑΪΔΟΥΡΙ στα ξένα σπίτια μαλώνοντας όλους...

- Να προωθεί μαζί με την κλικαρία του ΜΟΝΟΠΛΕΥΡΑ συγκεκριμένα προϊόντα και κατασκευαστές με σκοπό το ίδιον όφελος...

- Να υποστηρίζει συγκεκριμένα φορμά(ANALOG), όντας ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΟΣ από τις αντίπαλες τεχνολογίες(DIGITAL) αραδιάζοντας του κόσμου τις μαλακίες σε ελληνικά και ξένα φόρα...

- Να μαλώνει και να γράφει ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ συνέχεια με αποτέλεσμα να εκδιώκεται από όλα τα φόρα σε Ελλάδα και Διεθνώς...


Μπορώ να γράφω μια ώρα για τα κατορθώματά του...Όμως δεν μπορώ να τα προσπεράσω και να ξεχάσω όλα τα παραπάνω... Sorry ρε παιδιά...Σας εκτιμώ όλους και σας υπολογίζω σαν φίλους...Αλλά το ξαναλέω απλά...

Σε οτιδήποτε εμπεριέχεται η λέξη ACA ή ΠΡΟΕΔΡΟΣ...ΜΗΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΤΕ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlexD
Admin
AlexD


Posts : 84
Join date : 20/06/2009
Location : Athens

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΤρι Ιουν 23, 2009 11:23 pm

sudoku έγραψε:
Παιδιά, υπάρχουν κάποιες στιγμές στη ζωή που πρέπει να πετάμε στον καιάδα τις αρρωστημένες καταστάσεις, να κοιτάζουμε την πραγματικότητα κατάματα, να αναθεωρούμε τα πράγματα και να ξεκινάμε από την αρχή...

Θα είναι ΕΓΚΛΗΜΑ αν επιστρέψετε στο παλιό γνωστό αρρωστημένο καθεστώς του ACA και του προέδρου του...

Αν γίνει έτσι εμένα ΝΑ ΜΗΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΤΕ...

Δεν έχω την υπομονή να δεχθώ παρόμοιες καταστάσεις με τον @#$%^&* στο κεφάλι μου να ξαναρχίσει πάλι...

- Να με απειλεί πως θα με καθαιρέσει από moderator αν ξαναγράψω σε άλλο site...

- Να μου τηλεφωνεί συνεχώς και να μου μιλάει σε απαράδεκτο ύφος κατηγορώντας ανθρώπους επειδή 'πουλάνε τηλεοράσεις' και 'είναι αλήτες' και μετά να τους επισκέπτεται ο ίδιος στα σπίτια τους...

- Να με έχει σαν διακοσμητικό moderator, και να μη ρωτά ποτέ την γνώμη μου για το αν θα κλείσει λογαριασμούς, θα μπανάρει άτομα, θα σβήσει posts...

- Να ΜΗΝ ΣΕΒΕΤΑΙ το δικαίωμα για ανωνυμία των forums και να αραδιάζει τα ονόματα αυτών που ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΕΙ στη φόρα ενώ να κρατά στην ανωνυμία τα 'κολλητάρια' που του πάνε με τα νερά του...

- Να μας παραμυθιάζει με πρωτόκολα, νομικούς συμβούλους και άλλες παπαριές και χαζομαλακίες στα meetings και να μην μας αφήνει να ακούσουμε μουσική...

- Να μην σέβεται τους ιδιοκτήτες των meetings και να φωνάζει ΣΑΝ ΓΑΪΔΟΥΡΙ στα ξένα σπίτια μαλώνοντας όλους...

- Να προωθεί μαζί με την κλικαρία του ΜΟΝΟΠΛΕΥΡΑ συγκεκριμένα προϊόντα και κατασκευαστές με σκοπό το ίδιον όφελος...

- Να υποστηρίζει συγκεκριμένα φορμά(ANALOG), όντας ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΣΧΕΤΟΣ από τις αντίπαλες τεχνολογίες(DIGITAL) αραδιάζοντας του κόσμου τις μαλακίες σε ελληνικά και ξένα φόρα...

- Να μαλώνει και να γράφει ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΑ συνέχεια με αποτέλεσμα να εκδιώκεται από όλα τα φόρα σε Ελλάδα και Διεθνώς...


Μπορώ να γράφω μια ώρα για τα κατορθώματά του...Όμως δεν μπορώ να τα προσπεράσω και να ξεχάσω όλα τα παραπάνω... Sorry ρε παιδιά...Σας εκτιμώ όλους και σας υπολογίζω σαν φίλους...Αλλά το ξαναλέω απλά...

Σε οτιδήποτε εμπεριέχεται η λέξη ACA ή ΠΡΟΕΔΡΟΣ...ΜΗΝ ΜΕ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΤΕ...
Τα περισσότερα απο τα παραπάνω πηγάζουν απο την απεριόριστη εξουσία που διατηρεί ο κάθε πρόεδρος.Το θέμα είναι να φτάσουμε σε ένα επίπεδο ομαδικής διαχείρισης.Εμένα ποσώς που με ενδιαφέρει αν ΕΣΥ(και ο κάθε εσύ-μην το δείς προσωπικά) είσαι "αλήτης,άξεστος,ανάγωγος και θα μου κάνεις μήνυση επειδή βρίζω το πικάπ".Το απαράδεχτο δέν είναι όταν εγώ έχω μία άποψη αλλα όταν προσπαθώ να στην επιβάλω με μή δίκαια μέτρα.Όλα αυτά τα λέω διότι θα πρέπει ο επόμενος πρόεδρος ή όποιο αντίστοιχο ηλίθιο τίτλο δώσετε (admin,moderator,supervisor) να καταλάβει οτι ΔΕΝ ΘΑ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΩΣ ΠΡΟΣ ΤΗΝ ΑΤΟΜΙΚΗ ΕΠΙΒΟΛΗ ΜΕΤΡΩΝ.Τώρα αν θέλει να φωνάζει σε φόρουμ στην Τουρκία οτι ο Ρονάλντο παίζει καλυτερα απο τον Ζιντάν,αν είναι γκέι,αν είναι δικτάτορας της Μασαχουσέτης και αν σκοτώνει τα γατιά της γειτονιάς του δέν με ενδιαφέρει και δέν με απασχολεί.Νομίζω οτι ο σύλλογος έχει καλές βάσεις,σωστά μέλη και σωστή οργάνωση.Αν το aca γίνει ΣΚΕ(σύλλογος κομπλεξικών ελλάδος) επίσης δέν λέει κάτι για το μέλλον και το παρελθόν.

Επίσης ίσως θα έπρεπε να αναφερθεί οτι ο νέος ρυθμίζον των θεμάτων του συλλόγου(ή αλλιώς πρόεδρος) θα πρέπει να έχει κόσμια συμπεριφορά ως προς τα άλλα site,φορείς κ.τ.λ.Ως επι το πλείστον το ΣΚΕ Smile διαθέτει πολλά τέτοια άτομα...Αν σε ενόχλησε το καθεστώς του aca(όπως τους πιο πολλούς) τότε όλοι είμαστε μαζί σου σε ριζικές αλλαγές.

Και επαναλαμβάνω οτι μία απο αυτές θα είναι να καταργηθεί ο ΓΕΛΟΙΟΣ τίτλος "πρόεδρος" και να γίνει ΔΣ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Trouble
Admin
Trouble


Posts : 273
Join date : 19/06/2009
Age : 58
Location : Greece

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΤετ Ιουν 24, 2009 1:37 am

θελω να ακούσω ολους στο θεμα αυτο. Θελω να μαθω τι ειναι αυτο που θελετε και να βρουμε εαν εχουμε κοινη πορεια.

Οποτε ας γραψουμε ολοι εδω και ας τα λεμε όπως είναι.

Το πρώτο πράγμα που θέλουμε να κάνουμε ειναι να αλλάξουμε τα passwords που εχουμε εαν ειναι τα ιδια με αυτο που ειχαμε αλλού. Ευχαριστω τον ΑΛΕΧ που με ξυπνησε σε αυτο το θεμα.

ΕΓΩ προσωπικα θάθελα να συναντιθούμε καπου για ενα φαγοπότι, η καφε και να σας δώσο της αποψεις μου και να μου πείτε εαν ειμαι τρελλος η οχι.

Εαν θέλετε next week boro.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://acatalk.forumgreek.com
AlexD
Admin
AlexD


Posts : 84
Join date : 20/06/2009
Location : Athens

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΤετ Ιουν 24, 2009 10:33 am

Trouble έγραψε:
θελω να ακούσω ολους στο θεμα αυτο. Θελω να μαθω τι ειναι αυτο που θελετε και να βρουμε εαν εχουμε κοινη πορεια.

Οποτε ας γραψουμε ολοι εδω και ας τα λεμε όπως είναι.

Το πρώτο πράγμα που θέλουμε να κάνουμε ειναι να αλλάξουμε τα passwords που εχουμε εαν ειναι τα ιδια με αυτο που ειχαμε αλλού. Ευχαριστω τον ΑΛΕΧ που με ξυπνησε σε αυτο το θεμα.

ΕΓΩ προσωπικα θάθελα να συναντιθούμε καπου για ενα φαγοπότι, η καφε και να σας δώσο της αποψεις μου και να μου πείτε εαν ειμαι τρελλος η οχι.

Εαν θέλετε next week boro.
θάλασσα??? Smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Trouble
Admin
Trouble


Posts : 273
Join date : 19/06/2009
Age : 58
Location : Greece

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΤετ Ιουν 24, 2009 3:13 pm

Θαλασσα ειναι τελοια....καφες, σορτσακια και μαυρο γυαλακι....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://acatalk.forumgreek.com
AlexD
Admin
AlexD


Posts : 84
Join date : 20/06/2009
Location : Athens

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΤετ Ιουν 24, 2009 3:40 pm

Trouble έγραψε:
Θαλασσα ειναι τελοια....καφες, σορτσακια και μαυρο γυαλακι....
Άλλος κανείς που ψήνεται??Trouble are you in Athens or in Thes/nikh?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Trouble
Admin
Trouble


Posts : 273
Join date : 19/06/2009
Age : 58
Location : Greece

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΤετ Ιουν 24, 2009 11:25 pm

In in Thessaloniki, until Saturday, I will come back for the elections for aca and to see family, then I will be back after the elections, but I can stay, I have no program, just a wife with a broken leg.

So get the men together and let us meet after the elections or even before then.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://acatalk.forumgreek.com
AlexD
Admin
AlexD


Posts : 84
Join date : 20/06/2009
Location : Athens

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΠαρ Ιουν 26, 2009 12:50 am

Λοιπόν παίδες...σκ@τ@.
Αύριο-Παρασκευή-πάω Πάτρα για κάτι τελευταίες δουλειές και το Σ/Κ δίνω ένα δίπλωμα στα Αγγλικά.Οπότε ντέν έχει συζήτηση απο κοντά για τα του φόρουμ.Οπότε την Κυριακή να ξεκαθαρίσετε:

Προεδρεία και λοιπά.
Δσ και λοιπά.
τα άλλα δέν με νοιάζουν.

Για το φόρουμ.
Ομάδαυπευθύνων.Δέν είναι δυνατό επειδή εγώ έτσι γουστάρω μία μέρα να κλείσω το site.Πρέπει να είναι ομαδικές αποφάσεις.
Ποιοί θα συμετέχουν διότι μέχρι στιγμής βλέπω υποτονικά τα πράματα.
Τελικές κατηγορίες θεμάτων.
Εσωτερικοί κανονισμοί π.χ. προτείνω να επιτρέπονται τα αγγλικά αλλα να απαγορεύονται τα greeklish.Εγώ δέν έχω πρόβλημα ο tony να γράφει αγγλικά και να του απαντάμε ελληνικά.
Κανόνες συμπεριφοράς:Δέν επιτρέπεται να λέμε "πέτα το απο το παράθυρο".είσαι βλάκας,δέν ξέρεις,δέν μου αρέσει το μαλλι σου,είσαι χαιεντάς άρα κακός και τέτοιες αρλούμπες.Δυστυχώς τα συναντώ σε ΟΛΑ τα Ελληνικά site.Στην κοτσάνα δέν απαντάμε με χλευασμό...απλά μαθήματα συμπεριφοράς είναι...

Αυτά...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Trouble
Admin
Trouble


Posts : 273
Join date : 19/06/2009
Age : 58
Location : Greece

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΠαρ Ιουν 26, 2009 12:14 pm

I agree alex....but in the summer no one talks on sites and forums.....so most things will start in september. But we can have things ready though for september and be totally ready...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://acatalk.forumgreek.com
ΜΙΧΑΗΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ orpheus

ΜΙΧΑΗΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ orpheus


Posts : 2
Join date : 29/06/2009
Age : 47
Location : ATHENS GREECE

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 9:26 am

Για σας κι απο εμενα παιδες. Πολυ χαιρομαι που ξαναβρισκομαστε, κι ελπιζω η παρεα μας να μεγαλωσει κι αλλο συντομα. Θα τα πουμε με καποιους και απο κοντα αλλωστε ε ΜΑΝΟ, ΜΙΧΑΛΗ , ΑΝΔΡΕΑ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.orpheusaudio2.gr
mikekan
Moderator
Moderator
mikekan


Posts : 84
Join date : 22/06/2009
Age : 43
Location : My Mind...

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 9:31 am

Γεια σου ρε Johnα! Very Happy

Καλή εβδομάδα να έχουμε φιλαράκι!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ceram




Posts : 7
Join date : 22/06/2009

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 9:48 am

mikekan έγραψε:
Γεια σου ρε Johnα! Very Happy

Καλή εβδομάδα να έχουμε φιλαράκι!
Καλημερα φιλε mike...ηθελα να σε ρωτησω τα ηχεια που εχεις στο αβαταρ σου τι ειναι τα Saravaliastro ???????
Πολυ με αρεσουνε!!!!!!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ceram




Posts : 7
Join date : 22/06/2009

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 9:49 am

Ανωμαλαρες κατεβαστρες......ακου flac.....τι ειναι αυτα ρε και χαλατε την πιατσα!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ακου Weiss Medea με firewire και παλιογιουεσμπια!!!!!!
Παλιοκομπιουτεραδες χαιενταδες (πωλειται USB ΜΕ επιροδιωμενο βυσμα -επαργυρο τανταλιο-τεφλον παχους 25 ποντων-- 1 μετρο προς 6500 ευρω-τιμη σπεσιαλε για τους στυγνους downloaders)
Καλημερα σας....................ακους εκει,,...!!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikekan
Moderator
Moderator
mikekan


Posts : 84
Join date : 22/06/2009
Age : 43
Location : My Mind...

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 9:50 am

ceram έγραψε:
mikekan έγραψε:
Γεια σου ρε Johnα! Very Happy

Καλή εβδομάδα να έχουμε φιλαράκι!
Καλημερα φιλε mike...ηθελα να σε ρωτησω τα ηχεια που εχεις στο αβαταρ σου τι ειναι τα Saravaliastro ???????
Πολυ με αρεσουνε!!!!!!!!!!!!


Όποτε θες κανονίζουμε ακροασούλα! Very Happy

Ποιος είσαι βρε?Embarassed
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ceram




Posts : 7
Join date : 22/06/2009

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 9:56 am

mikekan έγραψε:
ceram έγραψε:
mikekan έγραψε:
Γεια σου ρε Johnα! Very Happy

Καλή εβδομάδα να έχουμε φιλαράκι!
Καλημερα φιλε mike...ηθελα να σε ρωτησω τα ηχεια που εχεις στο αβαταρ σου τι ειναι τα Saravaliastro ???????
Πολυ με αρεσουνε!!!!!!!!!!!!


Όποτε θες κανονίζουμε ακροασούλα! Very Happy

Ποιος είσαι βρε?Embarassed
Δεν πιστευω να εχεις λαμπες στην ενισχυση??????????

Δεν σου αρέσει ο συνδυασμός ε?Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ceram




Posts : 7
Join date : 22/06/2009

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 10:03 am

ceram έγραψε:
mikekan έγραψε:
ceram έγραψε:
mikekan έγραψε:
Γεια σου ρε Johnα! Very Happy

Καλή εβδομάδα να έχουμε φιλαράκι!
Καλημερα φιλε mike...ηθελα να σε ρωτησω τα ηχεια που εχεις στο αβαταρ σου τι ειναι τα Saravaliastro ???????
Πολυ με αρεσουνε!!!!!!!!!!!!


Όποτε θες κανονίζουμε ακροασούλα! Very Happy

Ποιος είσαι βρε?Embarassed
Δεν πιστευω να εχεις λαμπες στην ενισχυση??????????

Δεν σου αρέσει ο συνδυασμός ε?Laughing
Απλα πιστευω οτι θελουν ρευματα για να παιξουν αυτα τα ηχεια.....εκτος αν εχεις τιποτις μονομπλοκια σαν τα Wawac Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikekan
Moderator
Moderator
mikekan


Posts : 84
Join date : 22/06/2009
Age : 43
Location : My Mind...

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 10:08 am

Ρε αι στα διάλα! Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlexD
Admin
AlexD


Posts : 84
Join date : 20/06/2009
Location : Athens

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 10:12 am

mikekan έγραψε:
Ρε αι στα διάλα! Laughing
χμμμ ο Βλάσσης ο Κορίνθιος???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikekan
Moderator
Moderator
mikekan


Posts : 84
Join date : 22/06/2009
Age : 43
Location : My Mind...

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 10:13 am

AlexD έγραψε:
mikekan έγραψε:
Ρε αι στα διάλα! Laughing
χμμμ ο Βλάσσης ο Κορίνθιος???

Kαι εγώ αυτό σκέφτηκα! Laughing

Βλασάρα να σου ΄ρθω το Σάββατο? Basketball
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ceram




Posts : 7
Join date : 22/06/2009

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 10:14 am

AlexD έγραψε:
mikekan έγραψε:
Ρε αι στα διάλα! Laughing
χμμμ ο Βλάσσης ο Κορίνθιος???
Oxi παλλικαρια.......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
andreasecon
Admin
andreasecon


Posts : 64
Join date : 20/06/2009
Age : 60
Location : Μαρούσι

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 10:33 am

Μωρή Κορίνθια ανωμαλιάρα κατεβάστρα παντού μας βρίσκεις, δεν μπορούμε πιά να κρυφτούμε πουθενά....

Ανέβα καμμιά φορά και Αθήνα να δεις την αγαπημένη σου πεθερούλα να σε δουμε και εμείς οι δυστυχείς πισιόπληκτοι. What a Face

Γιαννάκη αγόρι μουν καλωσήρθες στο νεό φόρουμ, θα μμπορώ για νέες συναντήσεις από 15 Ιουλίου και μετά , κανονίστε[u]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sudoku

sudoku


Posts : 14
Join date : 22/06/2009
Age : 40
Location : Antiqua

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 10:47 am

Ο Βλάσσης....

Αχαααα....

Ομολογώ πως όσο προπόνηση κι αν κάνω δεν μπορώ να αντιγράψω το αξεπέραστο ύφος του Κορίνθιου λόγιου....

Ρε σεις κανονίστε κανένα 'ανεπίσημο'...

Να βρεθούμε για κουβέντα και καμιά μπύρα...

Χωρίς πρωτόκολλα και τέτοιες μαλακίες..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
anax

anax


Posts : 1
Join date : 29/06/2009

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 11:04 am

Είδα καινούριο μαγαζί γωνιακό και σένιο... και είπα να ρίξω μια ματιά.
Σαν να βλέπω γνωστές φάτσες. Τι κάνετε εδώ ρε αναλογικο-ντιτζιταλοφρίκουλες και τέλος πάντων ποιός ανισόρροπος έβαλε τον Κορίνθιο μέσα; Laughing Laughing

Άντε καλή αρχή παίδες, με ηρεμία και όλα θα γίνουν.
Το μόνο που έχω να πω, είναι να μην απαξιώνετε το παρελθόν διότι ως ένα βαθμό ήταν πολύ σημαντικό. Όλοι μαθαίνουμε από τα λάθη μας και όλοι πρέπει να κοιτάμε μπροστά. Καλή δύναμη.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlexD
Admin
AlexD


Posts : 84
Join date : 20/06/2009
Location : Athens

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 11:10 am

anax έγραψε:
.
Το μόνο που έχω να πω, είναι να μην απαξιώνετε το παρελθόν διότι ως ένα βαθμό ήταν πολύ σημαντικό. Όλοι μαθαίνουμε από τα λάθη μας και όλοι πρέπει να κοιτάμε μπροστά. Καλή δύναμη.
Καλώς-ορίσατε...
Και εγώ πιστεύω οτι το παρελθόν δέν πρέπει να ξεχαστεί.Υπάρχουν και καλώς κείμενα.Το κάθε meeting ήταν οργανωμένο με τις φωτοτυπιούλες του κ.τ.λ.Ελπίζω τα νέα ΔΣ να μήν το αφήσουν στην τύχη του...Διότι μετά θα κλείσει το μαγαζάκι...
Απο τα κακώς κείμενα ας πάρουμε μαθήματα να μήν επαναληφθούν.Ήδη πρότεινα κάποιους "κανόνες" συμπεριφοράς...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikekan
Moderator
Moderator
mikekan


Posts : 84
Join date : 22/06/2009
Age : 43
Location : My Mind...

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 11:11 am

Άλλος ένα φρίκουλας στην παρέα μας...Razz

Καλώς ήρθες Νίκο, έχεις δίκιο από το παρελθόν μπορείς μόνο να μάθεις. Wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sudoku

sudoku


Posts : 14
Join date : 22/06/2009
Age : 40
Location : Antiqua

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 11:40 am

AlexD έγραψε:
anax έγραψε:
.
Το μόνο που έχω να πω, είναι να μην απαξιώνετε το παρελθόν διότι ως ένα βαθμό ήταν πολύ σημαντικό. Όλοι μαθαίνουμε από τα λάθη μας και όλοι πρέπει να κοιτάμε μπροστά. Καλή δύναμη.
Καλώς-ορίσατε...
Και εγώ πιστεύω οτι το παρελθόν δέν πρέπει να ξεχαστεί.Υπάρχουν και καλώς κείμενα.Το κάθε meeting ήταν οργανωμένο με τις φωτοτυπιούλες του κ.τ.λ.Ελπίζω τα νέα ΔΣ να μήν το αφήσουν στην τύχη του...Διότι μετά θα κλείσει το μαγαζάκι...
Απο τα κακώς κείμενα ας πάρουμε μαθήματα να μήν επαναληφθούν.Ήδη πρότεινα κάποιους "κανόνες" συμπεριφοράς...

Το κάθε meeting ήταν οργανωμένο με τις φωτοτυπιούλες του, τα πρωτόκολλά του, τις βαθμολογίες του, όπου οι αναλογικοί έβαζαν 2 στους ψηφιακούς και οι κορνάκηδες 0 στους πανελλάκηδες, τα γκαρίσματα του 'τέως'(τι ταιριαστός συνειρμός αλήθεια) όπου έβριζε όλους για όλα, τα ψηφίσματα μετά την εισήγηση του 'νομικού συμβούλου' για το καταστατικό όπου ο ίδιος ο εμπνευστής και συγγραφέας του καταστρατηγούσε, και η ακρόαση...χαίρετε....

Όμως έμεναν τα κιοφτεδάκια, τα κοψίδια και το θάψιμο του συστήματος...πάντα...

Αν θυμάστε εσείς κάτι διαφορετικό...γράψτε το να το θυμηθώ κι εγώ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
sudoku

sudoku


Posts : 14
Join date : 22/06/2009
Age : 40
Location : Antiqua

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 11:41 am

Καλώς το Νίκο τον βαθύτη το Σαλλλλλλλλλλλονικιό... drunken
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ΜΙΧΑΗΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ orpheus

ΜΙΧΑΗΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ orpheus


Posts : 2
Join date : 29/06/2009
Age : 47
Location : ATHENS GREECE

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 11:42 am

Τελικα δεν ξερω αν το προσεξατε, αλλα ειμαστε μια ωραια ατμοσφαιρα, ειμαστε... Laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.orpheusaudio2.gr
mikekan
Moderator
Moderator
mikekan


Posts : 84
Join date : 22/06/2009
Age : 43
Location : My Mind...

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 11:44 am

sudoku έγραψε:
AlexD έγραψε:
anax έγραψε:
.
Το μόνο που έχω να πω, είναι να μην απαξιώνετε το παρελθόν διότι ως ένα βαθμό ήταν πολύ σημαντικό. Όλοι μαθαίνουμε από τα λάθη μας και όλοι πρέπει να κοιτάμε μπροστά. Καλή δύναμη.
Καλώς-ορίσατε...
Και εγώ πιστεύω οτι το παρελθόν δέν πρέπει να ξεχαστεί.Υπάρχουν και καλώς κείμενα.Το κάθε meeting ήταν οργανωμένο με τις φωτοτυπιούλες του κ.τ.λ.Ελπίζω τα νέα ΔΣ να μήν το αφήσουν στην τύχη του...Διότι μετά θα κλείσει το μαγαζάκι...
Απο τα κακώς κείμενα ας πάρουμε μαθήματα να μήν επαναληφθούν.Ήδη πρότεινα κάποιους "κανόνες" συμπεριφοράς...

Το κάθε meeting ήταν οργανωμένο με τις φωτοτυπιούλες του, τα πρωτόκολλά του, τις βαθμολογίες του, όπου οι αναλογικοί έβαζαν 2 στους ψηφιακούς και οι κορνάκηδες 0 στους πανελλάκηδες, τα γκαρίσματα του 'τέως'(τι ταιριαστός συνειρμός αλήθεια) όπου έβριζε όλους για όλα, τα ψηφίσματα μετά την εισήγηση του 'νομικού συμβούλου' για το καταστατικό όπου ο ίδιος ο εμπνευστής και συγγραφέας του καταστρατηγούσε, και η ακρόαση...χαίρετε....

Όμως έμεναν τα κιοφτεδάκια, τα κοψίδια και το θάψιμο του συστήματος...πάντα...

Αν θυμάστε εσείς κάτι διαφορετικό...γράψτε το να το θυμηθώ κι εγώ...


Μάνο είμαι ΣΙΓΟΥΡΟΣ ότι μέσα από την συζήτηση θα βρούμε την βέλτιστη λειτουργία του club και του Forum χωρίς τα παρατράγουδα που σωστά αναφέρεις!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
AlexD
Admin
AlexD


Posts : 84
Join date : 20/06/2009
Location : Athens

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 11:49 am

sudoku έγραψε:

Το κάθε meeting ήταν οργανωμένο με τις φωτοτυπιούλες του, τα πρωτόκολλά του, τις βαθμολογίες του, όπου οι αναλογικοί έβαζαν 2 στους ψηφιακούς και οι κορνάκηδες 0 στους πανελλάκηδες, τα γκαρίσματα του 'τέως'(τι ταιριαστός συνειρμός αλήθεια) όπου έβριζε όλους για όλα, τα ψηφίσματα μετά την εισήγηση του 'νομικού συμβούλου' για το καταστατικό όπου ο ίδιος ο εμπνευστής και συγγραφέας του καταστρατηγούσε, και η ακρόαση...χαίρετε....
Όμως έμεναν τα κιοφτεδάκια, τα κοψίδια και το θάψιμο του συστήματος...πάντα...
Αν θυμάστε εσείς κάτι διαφορετικό...γράψτε το να το θυμηθώ κι εγώ...
Μα βρέ Μάνο αυτό ανέφερα...Δέν είναι δυνατό να εμφανίζονται διάφοροι και να λένε "αγόρασε tivoli" και λοιπές κομπλεξικές αρλούμπες.Η αλήθεια είναι οτι και εμένα τα μαλώματα μου έμειναν απο τα meeting.Όμως χρειάζονται λύσεις..Και απ ότι κατάλαβα οι λύσεις που προτείνεις είναι?
_Κατάργηση πρωτοκόλλου(διαφωνώ)διότι θα καταλήξουμε στα κιοφτεδάκια.
_κατάργηση βαθμολογίας(συμφωνώ)
_Ευπρεπή συμπεριφορά(συμφωνώ)

Κακά τα ψέμματα το πιο μεγάλο κατά είναι οι συμπεριφορές.Δέν γίνεται να ακούγονται ατάκες "πέτα το απο το παράθυρο" κ.τ.λ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mikekan
Moderator
Moderator
mikekan


Posts : 84
Join date : 22/06/2009
Age : 43
Location : My Mind...

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 11:57 am

AlexD έγραψε:
sudoku έγραψε:

Το κάθε meeting ήταν οργανωμένο με τις φωτοτυπιούλες του, τα πρωτόκολλά του, τις βαθμολογίες του, όπου οι αναλογικοί έβαζαν 2 στους ψηφιακούς και οι κορνάκηδες 0 στους πανελλάκηδες, τα γκαρίσματα του 'τέως'(τι ταιριαστός συνειρμός αλήθεια) όπου έβριζε όλους για όλα, τα ψηφίσματα μετά την εισήγηση του 'νομικού συμβούλου' για το καταστατικό όπου ο ίδιος ο εμπνευστής και συγγραφέας του καταστρατηγούσε, και η ακρόαση...χαίρετε....
Όμως έμεναν τα κιοφτεδάκια, τα κοψίδια και το θάψιμο του συστήματος...πάντα...
Αν θυμάστε εσείς κάτι διαφορετικό...γράψτε το να το θυμηθώ κι εγώ...
Μα βρέ Μάνο αυτό ανέφερα...Δέν είναι δυνατό να εμφανίζονται διάφοροι και να λένε "αγόρασε tivoli" και λοιπές κομπλεξικές αρλούμπες.Η αλήθεια είναι οτι και εμένα τα μαλώματα μου έμειναν απο τα meeting.Όμως χρειάζονται λύσεις..Και απ ότι κατάλαβα οι λύσεις που προτείνεις είναι?
_Κατάργηση πρωτοκόλλου(διαφωνώ)διότι θα καταλήξουμε στα κιοφτεδάκια.
_κατάργηση βαθμολογίας(συμφωνώ)
_Ευπρεπή συμπεριφορά(συμφωνώ)

Κακά τα ψέμματα το πιο μεγάλο κατά είναι οι συμπεριφορές.Δέν γίνεται να ακούγονται ατάκες "πέτα το απο το παράθυρο" κ.τ.λ.

Αlex συμφωνώ μαζί σου, η οργάνωση βοηθάει πάντα αρκεί να μην φτάνουμε στο άλλο άκρο!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Trouble
Admin
Trouble


Posts : 273
Join date : 19/06/2009
Age : 58
Location : Greece

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Καλη ημερα και χρονια πολλα.....   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 12:33 pm

ΑΜΑΝ, κοσμος!!!!

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ απο μένα.....σημερα οπως βλέπτε έχουμε και αλλο μπακγκρουντ, πιο fun για το καλοκαιρι και για τα μετα εκλογικα μας νεα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://acatalk.forumgreek.com
Guybrush

Guybrush


Posts : 1
Join date : 29/06/2009
Age : 41
Location : Thessaloniki

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 12:42 pm

Παίδες, χαιρετώ σας κι εγώ!

Καλή νέα αρχή στο site! Κι απ' ό,τι βλέπω, δεν είναι μόνο στην εμφάνιση...


Μιχάλη και Γιάννη, θα τα πούμε κι από κοντά εμείς, μόλις ξανακατέβω!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Trouble
Admin
Trouble


Posts : 273
Join date : 19/06/2009
Age : 58
Location : Greece

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 12:54 pm

Ωραίο AVATOR.......και καλημέρα.....για μας τους ξενυχτες!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://acatalk.forumgreek.com
sudoku

sudoku


Posts : 14
Join date : 22/06/2009
Age : 40
Location : Antiqua

XAIRETW SAS... Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: XAIRETW SAS...   XAIRETW SAS... Icon_minitimeΔευ Ιουν 29, 2009 1:01 pm

AlexD έγραψε:
Μα βρέ Μάνο αυτό ανέφερα...Δέν είναι δυνατό να εμφανίζονται διάφοροι και να λένε "αγόρασε tivoli" και λοιπές κομπλεξικές αρλούμπες.Η αλήθεια είναι οτι και εμένα τα μαλώματα μου έμειναν απο τα meeting.Όμως χρειάζονται λύσεις..Και απ ότι κατάλαβα οι λύσεις που προτείνεις είναι?

_Κατάργηση πρωτοκόλλου(διαφωνώ)διότι θα καταλήξουμε στα κιοφτεδάκια.
_κατάργηση βαθμολογίας(συμφωνώ)
_Ευπρεπή συμπεριφορά(συμφωνώ)

Κακά τα ψέμματα το πιο μεγάλο κατά είναι οι συμπεριφορές.Δέν γίνεται να ακούγονται ατάκες "πέτα το απο το παράθυρο" κ.τ.λ.

Ανέφερα για κατάργηση του υπάρχοντος πρωτοκόλλου και της χαζο_τυπολατρείας που λειτουργούσε ενάντια στις σχέσεις, τις γνώσεις και τις ακροάσεις...

Μιλώ για μια διαχειριστική ομάδα με πυρήνα τα παλιά μέλη και εναλλάξ νέα μέλη που μπορούν να προσφέρουν με τεχνικές και ιντερνετικές γνώσεις για την υποστήριξη του φόρο(ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΑΛΙΟ ACA site του #$%^&)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 
XAIRETW SAS...
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 2Μετάβαση στη σελίδα : 1, 2  Επόμενο

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
AcaTalk :: We are on a new path to heaven :: General talk about hifi-
Μετάβαση σε: